Przychodnia terapii uzależnień

A+ A A-

Gabinet prywatny

Istnieje możliwość podjęcia procesu psychoterapii w gabinecie prywatnym (bez kontraktu z NFZ). Godziny przyjęć są uzgadniane telefonicznie. Gabinet funkcjonuje poza moimi godzinami pracy zakontraktowanymi przez NFZ.
Do procesu psychoterapii przyjmuje osoby pełnoletnie. Może się zdarzyć, że poproszę także o konsultacje psychiatryczne. Osoby uzależnione, które chcą skorzystać z tej formy pomocy, muszą wcześniej odbyć proces leczenia uzależnienia w formie Intensywnego Programu Leczenia w placówce leczenia uzależnień, oraz utrzymywać przez co najmniej jeden rok abstynencje.

W pracy terapeutycznej korzystam z teorii psychodynamicznej, Teorii Relacji z Obiektem, Analizy Transakcyjnej, teorii koluzji w związku, pracy z genogramem oraz metody symbolu w przestrzeni.

Metoda symbolu w przestrzeni jest pracą z wykorzystaniem figurek playmobil. Możliwe są między innymi ustawienia systemów rodzinnych, praca z objawem, nad trudną relacją, trudnymi wyborami itp.

Rejestracja odbywa się telefonicznie 609 725 305.

Mgr Beata Korban 
Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, mgr socjologii, mgr psychologii, praktyk NLPProjekt i wykonanie © CGART.PL | Wszystkie prawa zastrzeżone.